Plaskal’a, www.plaskal.comüzerinden İŞ BAŞVURU FORMU doldurularak ya da www.kariyer.net üzerinden ilanlarımıza giriş yaparak iş başvurusunda bulunulmaktadır. Staj, yarı zamanlı çalışma ve yeni mezun başvurular için telefonla irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

Tüm başvurular Plaskal başvuru veritabanına kaydedilir ve yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veritabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylarla irtibata geçilir ve işe alım süreci başlatılır.

İşe alacağımız adaylarda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Şirketimize yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında ve eşitlik gözetilerek değerlendirilir.

Her pozisyon için ilgili birim yöneticilerinin ve insan kaynakları departmanının katıldığı en az 2 görüşme gerçekleştirilir. Tüm bu görüşmeleri olumlu tamamlayan adaylar için referans araştırması süreci başlatılır. Bu sürecin sonucunda olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılır.

İş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz.