TARİHÇE

1973 yılında Yıldırım EFE tarafından kurulan firma, üretim hayatına Yıldırım Plastik adıyla başlamıştır.

1997 yılından itibaren ise faaliyetlerini Plaskal Plastik Kalıp San. Ve Tic. LTD. ŞTİ. olarak sürdürmektedir.

Otomotiv sektörlerine hizmet veren Plaskal, 46 yıllık vizyonu ve tecrübesi ile plastik kalıp ve enjeksiyon sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemekte, kendi üretimi olan enjeksiyon kalıplarında üretilen her türlü plastik parçayı en yüksek kalite standartlarında müşterileri ile buluşturmaktadır.

VİZYON

Vizyonumuz; en ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bir araya getirerek plastik enjeksiyon sektöründe bütünsel hizmetler sunmaktır.

MİSYON

Misyonumuz; gelecek hedeflerimize emin adımlarla yürürken, kurum kültürümüzü müşteri memnuniyeti odaklı, en üst düzey kalitede üretim ile global standartlara taşımaktır.

CEO MESAJI

Merhaba, 40 yılı aşkın bir süredir hiç durmadan ülkemiz endüstrisinde faaliyet gösteren, istihdam sağlayan, ihracat yapan firmamız kurucu üyesi olmanın haklı gururunu taşımaktayım.

Plaskal olarak plastik enjeksiyon ürünleri üreticisi olmanın yanı sıra kendimizi sanayilerin ihtiyaç duyduğu çözüm ortağı olarak konumlandırmaktayız.

Takım ruhunu benimseyen çalışanlarımızla aynı amaç ve misyonda bir araya gelip hedeflerimize aynı yolda yürümeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Bu doğrultuda Plaskal yılların getirdiği tecrübelerin eşliğinde belirlediği vizyonu ve çalışma azmi ile üst düzey kalite ile üretimlerine devam edecektir.

Saygılarımla,

Hakan Efe